Чернігівці у фіналі

Історія виникнення футбольної команди у колегіумі № 11 міста Чернігова розпочалася з приходом до навчального закладу у 2007 році Гавриленка Анатолія Віталійовича.

Робота Анатолія Гавриленка у колегіумі розпочалася з викладання уроків фізичної культури у 7 – 11 класах та однієї години гурткової роботи «Футбол».

Ігри на кубок «Шкіряного м’яча» дуже сподобались дітям і тому Анатолій Віталійович разом з учнями вирішив брати участь у змаганнях різних вікових груп. Неодноразово юні футболісти колегіуму № 11 займали перші місця на змаганнях міського та обласного рівня.

У 2012 році тренеру вдалося заохотити дітей 2003 року народження до заняття футболом. Учні почали займатись з великим бажанням. А завдяки тісній співпраці з тренерами спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність», діти стали гарними футболістами.

І ось у нинішньому році команді вдалося виграти обласні змагання турніру та представляти Чернігівщину на Всеукраїнських змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч». У зональному турнірі чернігівці зустрілися з командами Харківської, Сумської, Луганської областей.

Нічия 1 – 1 у грі з Харківською командою, перемога над сумчанами 6 – 0 та перемога над командою Луганської області з рахунком 4 – 0 дали змогу юним футболістам стати учасниками Всеукраїнських фінальних змагань з футболу «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola», які відбудуться 02 – 05 червня цього року у м. Києві.

Бажаємо удачі юним футболістам та чекаємо їх повернення з перемогою!

Футбол. Колегіум 11

 

 

       88     pfl   aafu   futsal   duflu   coca   wfpl   лого 1