Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Чернігівська обласна федерація футболу

шефШановні любителі футболу!

 

Від імені Чернігівської обласної федерації футболу та від себе особисто запрошую Вас відвідати офіційний сайт федерації за адресою www.cnoff.com.ua.

На нашому сайті Ви зможете ознайомити з останніми новинами Чернігівського футболу.

Уже зараз, переглянувши календар ігор Чемпіонату області з футболу, Ви сплануєте свій вільний час, аби відвідати гру улюбленої команди. Також на нашому сайті Ви зможете ознайомити з результатами проведених футбольних матчів.

У розділі «Цікаво знати» відвідувачі знайдуть для себе відомості з історії розвитку футболу на Чернігівщині.

Ми намагалися зробити так, щоб кожен відвідувач нашого сайту, зміг віднайти на ньому щось для себе цікаве.

Чернігівська обласна федерація футболу намагатиметься і у подальшому розміщати на сторінках свого сайту інформацію, яка буде корисною для шанувальників футболу Чернігівщини.

Тож, чекаємо у гості!

 

З повагою,

 Голова Чернігівської обласної федерації футболу

Геннадій Прокопович

 

       88     pfl   aafu   futsal   duflu   coca   wfpl   лого 1