Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.

Кубок регіонів ФФУ

       Вперше на теренах України за ініціативи Федерації футболу України проводитиметься «Кубок регіонів ФФУ». Цей турнір повинен привернути увагу до розвитку аматорського футболу.

       25 регіональних аматорських збірних команд було розподілено у дві конференції (Центрально-Західна та Південно-Східна) та чотири дивізіони (Західний, Південний, Східний, Центральний).

      Збірна Чернігівської області, згідно проведеного жеребкування, в рамках попереднього етапу змагань проведе дві зустрічі зі збірною Київської області. Перша зустріч відбудеться 20 вересня цього року на стадіоні села Шкарівка Білоцерківського району Київської області. Друга зустріч з представниками Київщини відбудеться уже 26 вересня цього року на центральній спортивній арені міста Чернігова – стадіоні імені Ю.О.Гагаріна.

      Переможець «Кубку регіонів ФФУ» отримає право взяти участь у «Кубку регіонів УЄФА», який відбудеться у червні 2016 року у Франції.

      Запрошуємо всіх бажаючих підтримати наших земляків 26 вересня 2015 року о 16 годині на стадіоні імені Гагаріна. Вхід вільний.

 

       88     pfl   aafu   futsal   duflu   coca   wfpl   лого 1