Міжнародний турнір памʼяті Вадима Третьякова

Лого Федерация футбола01 – 02 квітня 2017 року відбудеться традиційний 22-й Міжнародний турнір з міні-футболу серед ветеранів 40 років і старше пам’яті голови обласної федерації футболу Вадима Третьякова.

Детальніше...

Запрошуємо до розмови (анонс)

IMG 0193Чернігівська обласна федерація футболу запрошує футбольних вболівальників до розмови про улюблену гру.

06 лютого 2017 року о 21-00 з повтором 07 лютого 2017 року о 09-00 відбудеться телеефір програми «Діалог» на каналі ОДТРК «Сівер-Центр» за участю голови Чернігівської обласної федерації футболу Геннадія Прокоповича та його першого заступника Анатолія Свистуна.

Грай в гостях, грай всюди. Анонс

Лого Федерация футболаСаме під такою назвою в Чернігові 22 вересня цього року о 1400 годині стартує дитячий футбольний фестиваль «PLAY AWAY, PLAY EVERYWHERE», який направлений на адаптацію дітей-переселенців України, зокрема через футбол, заохочення їх до занять спортом та здорового способу життя.

Детальніше...

Турнір з міні-футболу «Граємо за Україну разом!»

Лого Федерация футбола13 лютого цього року в Ніжині, Коропі та Борзні та 14 лютого цього року в Ніжині відбудуться зональні змагання Чернігівської області з міні-футболу «Граємо за Україну разом!».

Фінал обласних змагань дитячо-юнацької футзальної ліги

Лого Федерация футбола13 лютого цього року о 10 годині на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу Чернігівського державного технологічного університету відбудеться фінал обласних змагань дитячо-юнацької футзальної ліги.

Детальніше...

Чемпіонат області з міні-футболу серед ветеранів 45 років і старше

Лого Федерация футбола23 – 24 січня цього року відбудуться зональні змагання Чемпіонату Чернігівської області з міні-футболу серед ветеранів 45 років і старше.

Детальніше...

 

       88     pfl   aafu   futsal   duflu   coca   wfpl   лого 1