До відома футбольної громади

Лого Федерация футбола17 серпня цього року під головуванням Геннадія Прокоповича відбулося засідання Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань Федерації футболу України. У засіданні комітету взяли участь перший віце-президент ФФУ Олександр Бандурко, генеральний секретар ФФУ Юрій Запісоцький, генеральний директор ТОВ ФФУ «Маркетинг» Роман Волинець, президент Прем’єр-Ліги України Володимир Генінсон, віце-президент ФК «Маріуполь» Андрій Санін, представники Національної поліції України, Служби безпеки України, Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Одним із питань порядку денного засідання розглядалася можливість проведення матчів Української Прем’єр-Ліги (УПЛ) на стадіоні «Іллічівець» у місті Маріуполі. Обговорення питання тривало довгих чотири години. Обговоривши всі «за» та «проти», врахувавши досвід проведення в місті Маріуполі матчів змагань УПЛ сезону 2017-18 років (Чемпіонат УПЛ, Чемпіонат U-21, Чемпіонат U-19) та інших масових заходів, на основі надісланих до Федерації футболу України листів Донецької державної адміністрації, Головного управління Національної поліції у Донецькій області, управління СБУ у Донецькій області, вирішено продовжити проведення матчів УПЛ сезону 2017-18 років та матчів розіграшу Кубку України в м. Маріуполі.

Цим же рішенням зобов’язано футбольний клуб «Маріуполь» спільно з усіма суб’єктами забезпечення громадського порядку та громадської безпеки в рамках підготовку до кожного матчу, який проходитиме на стадіоні, розробляти та затверджувати план відповідних заходів. А також не пізніше ніж за три дні до матчу проводити з усіма відповідними службами оперативно-технічний огляд стадіону та прилеглої до нього території, за результатами якого складати відповідний акт (протокол) про можливість проведення матчу та інформувати про результати команду гостей.

 

       88     pfl   aafu   futsal   duflu   coca   wfpl   лого 1