Какой ноутбук выбрать. Какой фирмы выбрать ноутбук лучше. Какой выбрать ноутбук для работы. Скачать драйвера для видеокарты. Скачать драйвера для видеокарты nvidia бесплатно. Драйвера видеокарты для windows 7. Как начать учить Java. Какие книги java читать. Все о программирование на Java. Скачать игры для android. Лучшие игры для android скачать. Бесплатные игры для планшетов android. Интересные факты о человеке. Где найти интересные факты обо всем. Интересные факты о русских. Где найти гайд по магу wow. Самые лучшие гайды о магах wow. Аркан маг гайд для World of Warcraft. Как начать изучать язык Python. Какие книги python лучше читать. Все о программировании на python. Скачать компоненты Joomla. Самые лучшие компоненты joomla скачать. Бесплатно скачивание компонентов Joomla всех версии.

Визначились перші переможці

111лр 007Прийшла весна, а з нею і завершення обласних змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч». Так, 28 квітня цього року у місті Бахмач пройшов фінал обласних змагань з футболу серед юнаків 2006 року народження на призи клубу «Шкіряний м’яч».

Загалом у турнірі взяли участь 16 команд, які представляли 16 районів нашої області.

У фіналі на футбольному полі зустрічалися команди Чернігова, Бахмача, Сновська та Ніжина.

За результатами проведених змагань перше місце посіли учні Бахмацької школи № 1, другими стали вихованці ЗОШ № 10 міста Ніжина, бронзовими призерами турніру стали учні ЗОШ № 35 з Чернігова, а четверте почесне місце посіли учні Сновської гімназії.

Визначали також кращих і у індивідуальних номінаціях. «Кращим воротарем» став Хусаїнов Максим з Чернігова, «Кращим нападником» визнано Науменка Владислава з Бахмача, «Кращим захисником» став Майко Артем з Ніжина.

Найкращим у вправах жонглювання м’ячем став бахмаччанин Владислав Науменко. Кращим в ударах на точність став Ігор Ващенок з Чернігова, в ударах на дальність кращий результат показав представник бахмацької команди Євгеній Прокопенко.

Учасники та переможці фінальних змагань отримали заслужені нагороди та цінні подарунки, які були надані Чернігівською обласною федерацією футболу.

Ще у цьому місяці нас очікують фінальні ігри у середній та старшій віковій групах обласних змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2005 та 2004 років народження відповідно.

До речі, переможці обласних змагань будуть представляти Чернігівщину на Всеукраїнських змаганнях. Отже, першого представника нашої області ми уже знаємо. Це переможці у молодшій віковій групі команда Бахмацької ЗОШ № 1.

Вітаємо переможців та бажаємо їм успіхів у подальшій боротьбі! Грайте та вигравайте!

111лр 007111лр 008111лр 009

 

       88     pfl   aafu   futsal   duflu   coca   wfpl   лого 1