Чемпіонат області – 2018. Вища ліга (РЕЗУЛЬТАТИ)

РЕЗУЛЬТАТИ

ігор чемпіонату Чернігівської

області з футболу серед команд

Вищої ліги 2018 року

1. “ФОРТУНА” 36
2. ФК “ЧЕРНІГІВ” 26
3. ФК “АГРОДІМ” 22
4. ФК “КУДРІВКА” 20
5. “ДЮСФШ-ДИНАМО” 16
6. “ОЛІМП” 11
7. “ФАВОРИТ” 8
8. ФК “ГОРОДНЯ” 4

 

ДРУГЕ КОЛО

8 тур

18 серпня (субота)

29. ФК «ЧЕРНІГІВ»

ФК «ГОРОДНЯ»

 9 – 2

30. ФК «АГРОДІМ»

«ОЛІМП»

 пн

31. «ФАВОРИТ»

ФК «КУДРІВКА»

 0 – 3

32. «ФОРТУНА»

«ДЮСФШ-ДИНАМО»

 6 – 0

9 тур

25 серпня (субота)

33. «ДЮСФШ-ДИНАМО»

«ФАВОРИТ»

2 – 2
34. ФК «КУДРІВКА»

ФК «АГРОДІМ»

 1 – 1
35. «ОЛІМП»

ФК «ЧЕРНІГІВ»

 0 – 2
36. ФК «ГОРОДНЯ»

«ФОРТУНА»

 0 – 5

10 тур

01 вересня (субота)

37. ФК «ГОРОДНЯ»

«ОЛІМП»

 4 – 3
38. ФК «ЧЕРНІГІВ»

ФК «КУДРІВКА»

 0 – 2
39. ФК «АГРОДІМ»

«ДЮСФШ-ДИНАМО»

 4 – 0
40. «ФОРТУНА»

«ФАВОРИТ»

 2 – 1

11 тур

08 вересня (субота)

41. «ФАВОРИТ»

ФК «АГРОДІМ»

 пн
42. «ДЮСФШ-ДИНАМО»

ФК «ЧЕРНІГІВ»

 1 – 5
43. ФК «КУДРІВКА»

ФК «ГОРОДНЯ»

 2 – 1
44. «ОЛІМП»

«ФОРТУНА»

 0 – 3

12 тур

15 вересня (субота)

45. «ОЛІМП»

ФК «КУДРІВКА»

 2 – 1
46. ФК «ГОРОДНЯ»

«ДЮСФШ-ДИНАМО»

 0 – 4
47. ФК «ЧЕРНІГІВ»

«ФАВОРИТ»

 8 – 0
48.  «ФОРТУНА»

ФК «АГРОДІМ»

 2 – 0

13 тур

22 вересня (субота)

49. ФК «АГРОДІМ»

ФК «ЧЕРНІГІВ»

 1 – 1
50. «ФАВОРИТ»

ФК «ГОРОДНЯ»

 2 – 0
51. «ДЮСФШ-ДИНАМО»

«ОЛІМП»

 2 – 1
52. ФК «КУДРІВКА»

«ФОРТУНА»

 1 – 4

14 тур

29 вересня (субота)

53. ФК «КУДРІВКА»

«ДЮСФШ-ДИНАМО»

 
54.  «ОЛІМП»

«ФАВОРИТ»

 
55. ФК «ГОРОДНЯ»

ФК «АГРОДІМ»

 
56. «ФОРТУНА»

ФК «ЧЕРНІГІВ»

 

*** *** ***

ПЕРШЕ КОЛО

1 тур

19 травня (субота)

1.

ФК «ЧЕРНІГІВ»

«ФОРТУНА»

1 – 5

2.

ФК «АГРОДІМ»

ФК «ГОРОДНЯ»

2 – 1

3.

«ФАВОРИТ»

«ОЛІМП»

4 – 0

4.

«ДЮСФШ-ДИНАМО»

ФК «КУДРІВКА»

2 – 1

2 тур

26 травня (субота)

5.

«ФОРТУНА»

ФК «КУДРІВКА»

4 – 2

6.

«ОЛІМП»

«ДЮСФШ-ДИНАМО»

2 – 0

7.

ФК «ГОРОДНЯ»

«ФАВОРИТ»

1 – 1

8.

ФК «ЧЕРНІГІВ»

ФК «АГРОДІМ»

1 – 1

3 тур

02 червня (субота)

9.

ФК «АГРОДІМ»

«ФОРТУНА»

1 – 0

10.

«ФАВОРИТ»

ФК «ЧЕРНІГІВ»

1 – 3

11.

«ДЮСФШ-ДИНАМО»

ФК «ГОРОДНЯ»

5 – 0

12.

ФК «КУДРІВКА»

«ОЛІМП»

1 – 1

4 тур

09 червня (субота)

13.

«ФОРТУНА»

«ОЛІМП»

 1 – 0
14.

ФК «ГОРОДНЯ»

ФК «КУДРІВКА»

 0 – 1
15.

ФК «ЧЕРНІГІВ»

«ДЮСФШ-ДИНАМО»

 5 – 1
16.

ФК «АГРОДІМ»

 «ФАВОРИТ»

 2 – 0

5 тур

16 червня (субота)

17.

«ФАВОРИТ»

«ФОРТУНА»

 0 – 2
18.

«ДЮСФШ-ДИНАМО»

ФК «АГРОДІМ»

 0 – 3
19.

ФК «КУДРІВКА»

ФК «ЧЕРНІГІВ»

 2 – 0
20.

 «ОЛІМП»

ФК «ГОРОДНЯ»

 8 – 0

6 тур

23 червня (субота)

21.

«ФОРТУНА»

ФК «ГОРОДНЯ»

 3 – 0
22.

ФК «ЧЕРНІГІВ»

«ОЛІМП»

 1 – 0
23.

ФК «АГРОДІМ»

ФК «КУДРІВКА»

 3 – 0
24.

«ФАВОРИТ»

«ДЮСФШ-ДИНАМО»

 2 – 3

7 тур

30 червня (субота)

25.

«ДЮСФШ-ДИНАМО»

«ФОРТУНА»

 0 – 4
26.

ФК «КУДРІВКА»

«ФАВОРИТ»

 4 – 2
27.

 «ОЛІМП»

ФК «АГРОДІМ»

 2 – 2
28.

ФК «ГОРОДНЯ»

ФК «ЧЕРНІГІВ»

 1 – 5